1 2 >

Kehribar Aile Seti

Birkaç kuşaktan fazla anne, kehribarın harika özelliklerini kullanır ve bu genellikle bebek diş çıkarma sorunları ile başlar. Popüler bir tercih olarak kehribar aile seti çeşitlerimiz, kehribarın olağanüstü gücü ile birleşerek bebeğinize ve size rahat bir süreç kazandırır. Kehribar, görsel imgeler ve duygular uyandırmak için inanılmaz bir yeteneğe sahiptir; size sıcak yumuşak güneş, fırtınalı deniz, sakin çam ağacı duygularını yaşatır. Ayrıca her mevsim ya da duruma uygun olduğundan kullanmak için çok hoş bir kolye materyalidir. Kehribarın doğal oluşumundan kaynaklanarak koleksiyonumuzda yer alan her bir kehribar anne bebek kolye seti tek ve benzersizdir.

Kehribar Aile Seti Özellikleri ve Fiyatları

Kehribar kolye, bebeğiniz için diş çıkarma jeli veya ilaç kullanmamanızı sağlayan doğal ve güvenli bir diş çıkarma çözümdür. Kehribar boncukların rutin takılması, yaygın diş çürüğü semptomlarını azaltmaya yardımcı olur ve diş ağrısından rahatsızlık duymadan hem ebeveynlere hem de çocuğa daha mutlu anlar yaşatır. Ayrıca kehribar aile seti neredeyse beyazdan koyu tonlarına kadar geniş renk paleti ile annenin bebeği ile birlikte zor dönemlerini stressiz atlatmasına yardımcı olur.

Kehribar Kolye Bebek için Güvenli mi?

Kehribar aile seti modelleri ipe dizili sıralı boncuk şeklinde dizayn edilir. Ayrıca çiğnemek için değil, boyuna takmak içindir. Bebeğiniz için herhangi bir güvenlik riski oluşturmaması için her bir boncuk arası düğüm atılır. Bebeğin kolyesini kendisinin çıkartabilmesi imkânsızdır. Yine de sadece ebeveyn gözetiminde iken kullanılması tavsiye edilir. Kategorimizde yer alan kehribar kolye modelleri için sertifikalı, %100 doğal Baltık kehribarı kullanılır. Üretilen kehribar aile seti çeşitleri bebeğin kaç aylık olduğuna göre farklı boyutlarda satın alınabilir. Kehribar kolye faydalarından bir an önce yararlanmak için hemen beğendiğiniz ürünü sepetinize atarak alışverişe başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR