Kehribar Kolye

 

 

1-Kehribar kolye ve kehribar bilekliklerin gerçekten sağlığa faydaları var mı ?

Kehribar kolye, kehribar kolye ucu, kehribar bebek diş kolyesi işe yarıyor mu gibi sorularla sık sık muhatap oluyoruz. Buna çok rahatlıkla evet faydası var diyebiliyoruz. Kehribarın içinde bulunan süksinik asit hem bir ağrı kesicidir hem de enerji verici ve zihin açıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca müşterilerimizden aldığımız teşekkür mesajları hep bunu doğrular nitelikte oldu.

 

 

2-Gerçek Kehribar Bebek Diş Kolyesi nasıl anlaşılır?

İnternette ve daha bir çok açık kaynakta en iyi kehribar hangisidir, ateş kehribarı nedir, sıkma kehribar nasıl yapılır gibi bir çok farklı kehribar çeşidinin olduğu konusunda bir algı karmaşası vardır.Tüm ürünlerimiz %100 baltık kehribarıdır. Bunu ürünlerin yanında göndereceğimiz Uluslar arası kehribar derneğinden onaylı orjinallik sertifikası ile görebileceksiniz

   

 

3-Kehribar kolye mi yoksa kehribar bileklik mi seçmeliyim?

Bu kehribarı hangi amaçla kullanacağınıza bağlı. Diş çıkarma sürecinde olan bebekler için kehribar bebek diş kolyesi daha fazla etkiye sahip olur. Kullandığınız kehribarın ağrının bulunduğu bölgeye yakın olması daha iyi olacaktır. Özetle söylemek gerekirse el, kol ve ayaktaki şikayetler için kehribar erkek bileklikkehribar bebek bileklik, kehribar bileklik bayan; baş, boyun, mide ve göğüsteki şikayetler için kehribar kolye, kehribar kolye ucu gibi modelleri kullanmanız daha iyi olacaktır.

 

 

4-Kehribar bebek diş kolyesinde hangi renk daha faydalı ?

Kehribar kolye, kehribar bileklik, kehribar kolye ucu gibi tüm Kehribar çeşitleri doğada 256 farklı renkte bulunur. Kehribarın farklı renkleri arasındaki etki değeri önemsenmeyecek kadar az ölçüde değişmekte. Yani seçeceğiniz her renk aynı etkiyi gösterecektir.

 

 

5-Gerçekten kehribar bu kadar yararlı ise neden hiç bilinmiyor?

Kehribar taşı Türkiye de yeni yeni tanınıyor ancak özellikle Avrupa da kehribar taşının bebeklere faydaları, kehribar taşı bilekliklerin ruh sağlığına etkileri yüzyıllardır bilinmektedir. Yani Türkiye'de zannedilenin aksine kehribar kullanımı dünyada çok yaygın. Örnek vermek gerekirse Angela Merkel, Orlando Bloom, Miranda Kerr kehribar taşı kolye, kehribar taşı bileklik ve kehribar takıları kullanan isimlerden bazıları.

 

 

6-Kehribar kolye ve bilekliklerin fiyatları neden farklılık gösteriyor?

Kehribar doğada bulunan altın, gümüş gibi pahalı taş (madde) lardan biridir.Kehribarı sağlığa faydaları olmasının yanında çok değerli bir mücevher türüdür. Dolayısıyla kehribarın işlenmesindeki emek farkı, görsel güzellik, gram vb .fiyatını etkilemektedir.

 

 

7-Kehribar Bebek Diş Kolyesi etkisini ne kadar sürede gösterir?

48-72 saat içerisinde etkisini hissetmeye başlarsınız

 

 

8- Kehribarın belirli bir kullanım süresi var mı?

Hayır. Kehribarınızı ömür boyu kullanabilirsiniz.

 

 

9-Bebeklerde uyku esnasında kehribar bebek diş kolyesi çıkarılmalı mı?

Kehribar bebek diş kolyesinin her bir boncuğundan sonra güvenlik önlemi için bir düğüm atılmıştır. Düğümler ipin kopması durumunda boncukların dağılmasını ve bebek tarafından yutulmasını engeller. Ancak her ihtimale karşı bebeğiniz uyurken kehribar bebek diş kolyesini çıkarmanız en güvenilir yöntem olacaktır. Bunu kesinlikle öneriyoruz!

 

 

10-Kehribar kolye veya bilekliğin temizliği nasıl yapılmalı?

Kehribar kolye ve kehribar bilekliğinizi ortalama iki haftada bir sadece ılık su ile olacak şekilde temizlemeniz yeterlidir. Temizlik için kesinlikle hiçbir kimyasal kullanmamalısınız. Kimyasallar kehribarınızın yapısına zarar verebilir.

 

 

11-Bebeğimi yıkarken kehribar bebek diş kolyemi çıkarmalı mıyım?

Kehribar bebek diş kolyenizi kimyasallardan uzak tutmak için çıkarmanız daha iyi olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR