1 2 >

Kehribar Yetişkin Bileklik

Şans ve koruma için çok eski zamanlardan beri kullanılan kehribar takılar, sağlık, gençlik, bağlılık ve sonsuz sevginin simgesidir. Doğal ve muhteşem görünen kehribar yetişkin bileklik modelleri de bir anne veya bir kadın için sunulabilecek en güzel, anlamlı ve faydalı bir hediyedir. Koleksiyonumuzdaki; özel kesim rengârenk kehribar anne bileklik, çok taneli anne bileklik, diş multicolor anne bileklik, yeşil fosilli kehribar yetişkin bileklik çeşitleri ilginizi çekebilir. Kehribar doğal olduğu için her kehribar bileklik benzersiz ve birbirinden farklıdır.

Şifa Dağıtan Kehribar Bileklikler

Şüphesiz ki kehribar yetişkin bileklik modelleri, öncelikle doğal oluşu, saydamlığı ve farklı sıcak renkleri ile tercih sebebidir. Fakat kehribar, sadece büyüleyici ve güzel bir takı malzemesi değil, aynı zamanda birçok farklı rahatsızlık için iyileştirici özelliklere de sahiptir. Kehribar; doğal ağrı giderici ve iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Cilt rahatsızlıkları, migren, tiroid, romatoid artrit, fibromiyalji gibi birçok hastalığa yardımcı olduğu bilinir. Ayrıca depresyonu hafifletebilir ve kaliteli uyku için önerilir. Aslında, birçok insan stresle başa çıkmalarına yardımcı olması için kehribar takılar kullanır. Özetle kehribar; müthiş deneyim ve bilgi birikimiyle ruhu dengeler, göze hoş gelir, kalbi ısıtır ve bedeni iyileştirir.

Kehribar Yetişkin Bileklik Hediye Seçimleri için İpuçları

Şifa için kullanmanız gereken tek kehribar gerçek damla kehribardır ve en kaliteli kehribar Baltık ülkelerinden gelir. Daha yüksek (% 8) suksinit iyileştirici elementi içerir. Ayrıca görsel olarak çok daha etkileyicidir. Benzer tarzdaki büyük bileziklerle karşılaştırıldığında, kehribar tuzlu suda yüzecek kadar hafif olduğu için ilginç bir şekilde hafif ve rahattır. Plastik takılar yerine doğal bir alternatif düşünüyorsanız bu gerçek kehribar yetişkin bileklik tam da aradığınız aksesuar olabilir. Kaliteli kehribar ve gümüşün basit bir kombinasyonunun size veya annenize hak ettiği zarafeti ve şifayı vereceğini göreceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR