1 2 3 ... 7 >

Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bileklik son zamanlarda sıkça araştırılmaktadır. Bilindiği üzere doğal taşların birçok faydası vardır. Bu doğal taştan elde edilen bilekliklerin faydalarını deneyimlemenin en güçlü ve en basit yollarından biri onları takı olarak kullanmaktır. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki değerli taşların ve doğal taş takıların faydaları binlerce yıldır yaygın olarak biliniyordu.

Günümüzde olduğu kadar eski uygarlıklarda da temizleme, dengeleme ve iyileştirme özellikleri için değerli taşları kullanılmıştır. Özellikle bileklik, kolye gibi doğrudan vücuda yerleştirilen doğal değerli taşlar, kullanıcıya enerji aktarımı ile sonuçlanan güçlü bir titreşim etkisi sunmaktadır.

Doğal taş bileklik noktasında günümüzde birçok çeşit bulabilirsiniz. Bu değerli taş bileklikler estetik amaçlı takılabilir, ancak her değerli taşın enerjik özelliklere sahip olduğunu ve varlığımıza saf, pozitif enerjiler getirdiğini bilmek önemlidir. Özellikle belirtmek gerekir ki vücudumuzun sol tarafı duyarlı ve enerjisi alıcı taraftır. Bu sebeple varlığınıza pozitif enerjileri çekmek istediğinizde doğal taş bileklikleri sol bileğinize, belirli niyetleri ve enerjileri tezahür ettirmek istediğinizde sağ bileğinize takın.

Doğal Taş Bilekliklerin Anlamları Nelerdir?

Doğal taş bilekliklerin birçok anlamı vardır. Bu bağlamda özellikle belirtmek gereken hangi doğal taşın enerjisine ihtiyacınızın olduğudur. Örneğin akit taşı bileklik vücuttaki negatif enerjisinin atılmasını sağlarken ametist taşı bileklik zihni sakinleştirici etkiye sahiptir.

Kristallerin ve değerli doğal taşların oldukça etkili meditasyon araçları olarak kullanılabileceği belirtmek gerekmektedir. Bileğe takıldığında bilekliğiniz sakinleştirici, huzur verici ve dengeleyici faydalar sağlayacaktır.

Her değerli taşın kendine özgü anlamları vardır ve gündüz veya gece boyunca değerli taşlı bileklik takmak şu niteliklerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bunun yanı sıra doğal taş bilekliklerin anlamları şu şekilde sıralanabilir;

Ametist taşı bileklik: Kullanan bireyin zihnini sakinleştirir, stres ve kaygıya karşı rahatlama sağlar. Huzur, sükunet ve mutluluk getirirken pozitif enerji sunmaktadır. Eşsiz ve modern bir tasarıma sahip özel doğal bileklik, günlükten şıklığa her türlü kıyafet için kullanılabilir.

Aynı zamanda bu doğal taş bileklik hatırlatma işlevi görür. Ametist doğal taş bilekliklerimizi ister günlük ister gece veya özel günlerde takarsak takalım, niyetlerimizi ve hedeflerimizi görünür bir şekilde hatırlatırız.

Kristal kuvars taşı bileklik: Bu doğal taş bileklik sıkça kullanılmaktadır. Görünüş olarak şeffaf renkte bulunan kristal kuvars taşının uç kısmı sivridir. Aynı zamanda usta şifacı olarak bilinmektedir. Kristal kuvars taşı bireylere sağlık ve enerji sunmaktadır.

Akik taşı bileklik: Akik taşı bileklik, zihnin, bedenin ve ruhun dengelenerek uyum içerisine girmesini sağladığına inanılan bir üründür. Bu bileklik, vücuttaki negatif enerjinin atılarak, auranın temizlenip stabilize olunmasını sağlar. Aynı zamanda konsantrasyon, algı, analitik yeteneklerin ve zihinsel işlevlerin gelişmesine yardımcı olduğu gözle görülürdür.

Kaplan gözü bileklik: Koruma taşı olarak bilinen kaplan gözü, taşıyana iyi şans getirmesiyle bilinmekte ve bileklik olarak sıkça kullanılmaktadır. Bu bağlamda belirtmek gerekir ki kaplan gözü bileklik, açık düşünme, koruma, güç ve cesaret gibi birçok anlam taşımaktadır.

Endişe ve korkunun giderilmesine ihtiyacınız olduğu zamanlarda kaplan gözü bilekliğe sahip olabilirsiniz. Yukarıda yer alan doğal taş bilekliklerin yanı sıra sedef taşı bileklik, hematit taşı bileklik, oniks taşı bileklik gibi birçok çeşit derin bir anlama sahiptir.

Doğal Taş Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

Değerli doğal taş bileklik çeşitleri nadirlik, güzellik ve dayanıklılığı bünyesinde barındırmaktadır diyebiliriz. Bu bağlamda birçok çeşit ile piyasada yer almaktadır.

Doğal taş bileklik çeşitleri arasından seçeneğiniz bileklikler ihtiyacına paralel olmaktadır. Örneğin güç sağlık bilekliği, doğal taş stres kaygı bilekliği, doğal taş arınma bilekliği gibi birçok farklı kategoride ürün mevcuttur. Kaygı ve stresle başa çıkarak huzura ermeyi arzulayan bireyler doğal taş stres kaygı bilekliğine sahip olmaktadır.

Doğal taş bileklik çeşitleri oldukça fazladır. Özellikle doğal taşların özelliklerinin son derece gelişmiş olmasına paralel olarak bileklik çeşitlerinde de yüksek bir verim mevcuttur.

Doğal Taş Bileklik Neye Göre Seçilir?

Doğal taş bileklik neye göre seçilir sorusuyla sıkça karşılaşmaktayız. Bu sorunun temel amacı bireylerin yanlış bir bileklik seçmeme durumundan kaynaklıdır. Belirtmek gerekir ki doğal taş bileklik seçerken en önemli etmen ne tür bir enerjiye ihtiyacınız olduğudur. Aynı zamanda hayattan ne beklediğiniz de bileklik seçimlerinde ön planda yer almaktadır.

Sağlık, huzur ve mutluluk isteyen bireyler farklı doğal taş bileklik tercihinde bulunurken şifa arayanlar da diğer çeşitlere yönelmektedir. Bu bağlamda kendinize ne istediğinizi sormanız oldukça önemlidir. Doğal taş nazar bilekliği nazardan arınmanızda yardımcı olurken güç ve cesaret bilekliği özgüvenini arttıracaktır. İhtiyaçlarına paralel olarak seçtiğiniz bileklikleri geri bildirim noktasında oldukça verimli olacaktır.

Doğal Taş Bileklik Modelleri

Doğal taş bileklik modelleri birçok farklı seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Bu bağlamda birçok seçenek arasından kendinize en uygun olanı seçmeniz faydalı olacaktır. Doğal taş bileklik modelleri genelde farklı renklerin birleşiminden meydana gelmektedir. Bunun asıl sebebi doğal taşların gelişim evresinde sahip olduğu renkten kaynaklıdır.

Bazı doğal taş bileklerin farklı detaylarla süslendiğini gözlemlemekteyiz. Özellikle doğal taşların yanında yer alan küçük simgeler sizler için oldukça cezbedici olacaktır. Bu bağlamda doğal taş bileklik modelleri noktasında web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Doğal Taş Bileklik Fiyatları

Doğal taş bileklik fiyatları da en az bileklik modelleri kadar araştırılmaktadır. Bireylerin bütçeye hitap eden ürün arayışına olması son derece doğaldır. Bu bağlamda doğal taş bileklik fiyatları da merak edilmektedir. Belirtmek gerekir ki doğal taş bileklik fiyatları noktasında net bir rakam söylemek son derece yanıltıcı olacaktır.

Farklı firmaların farklı fiyatlandırmaları olduğu için rakam olarak değişkenlik olduğunu belirtmek gerekmektedir. Doğal taş bileklik fiyatları verilen miktarı sonuna kadar hakkeden ürünler diyebiliriz. Hem aksesuar hem de enerji yayan bu bileklikleri tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR