1 2 3 ... 8 >

Doğal Taş Bileklik

Kıymetli ve yarı kıymetli doğal taşlar antik tılsımlardır, son derece kutsal ve güçlüdür. Taşlar, doğal taş bileklik, küpe ve kolye takılar yolu ile ruhsal, duygusal, fiziksel ve bütünsel şifa gücünüzü doğrudan çoğaltır ve hızlandırır. Doğal taş uzmanlarımızın titiz seçimleri ve deneyimli taş takı ustalarımızın hünerli elleri ile hazırladığımız doğal taş bileklik modelleri, kişisel özelliklerinize, zevk ve beğenilerinize özgü çeşitliliktedir. Doğal taşların iyileştirici özelliklere sahip olduğu ve bunları kullanmanın pozitif enerjileri arttırabileceği aşikârdır. Temsili doğal taşları seçmek, yaşamınızı dengelemenize olanak tanır.

Doğal Taş Bileklik Çeşitleri ve Fiyatları

Tasarım doğal taş bilekliklerin eğlenceli ve minimalist parçaları oluşturma fikri ile üretildiği bir koleksiyonu beğeninize sunuyoruz. Burada yer alan değerli ve doğal taş bileklik çeşitleri her taşın doğal güç ve güzelliğini geliştirmek için uzun bir yol etti. Jasper bileklik, yeşim taşı akik taşı bileklikler, kaplan gözü bileklik, süslemeli doğal inci bileklik, kuvars doğal taş bileklik, oniks doğal taş bileklik kayıboyu, karışık doğal taş bileklik sadece birkaçıdır. Yüzlerce doğal taş bileklik sağlık faydaları ile birlikte takdirinizi kazanmak ve imajınıza şık bir dokunuş katmak için seçiminizi bekliyor. Kehribar, kuvars, oniks, firuze, akik, mercan, hematit, kaplangözü gibi çeşitli doğal ve değerli elementlerden yapılmış taş bileklikler farklı taş tasarımlarından oluşuyor. Bu parçalar yeryüzündeki doğal elementlerden yapıldığı için her parça benzersizdir ve hafif düzensizlikler içerebilir.

Doğanın milyonlarca yıl içerisinde kendiliğinden meydana getirdiği doğal taşların değeri aslında paha biçilmezdir. Kategorimizde sunduğumuz çarpıcı ve zengin renkli doğal taş bileklik fiyatları her bütçenin rahatlıkla satın alabileceği minimum seviyededir. Beğendiğiniz doğal taş bileklik modelini hemen sepetinize atarak kolaylıkla satın alabilir, ücretsiz kargo, ücretsiz iade, kredi kartına taksit ve güvenli ödeme gibi özel avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.