1 2 >

Kehribar Yetişkin Kolye

Kehribar zanaatkârları annelere ve çocuklarına rahatlık sağlayan benzersiz, gerçek kehribar yetişkin kolye modelleri elde etmek için özel kehribar şekilleri ve boyutlarını seçer. Milyonlarca yıl önce keşfedilen ve eşsiz iyileştirici güçlere sahip olarak tanınan kehribar kolyeleri, çocuk ve anne arasında zamansız bir bağı temsil eder. Kehribarın koruyucu, ruhsal ve fiziksel refah sağlayıcı özellikleri, hamilelik sırasında ve sonrasında da kendini iyi hissetme duygusunun korunmasına yardımcı olur.

Gerçek Kehribar Kolye

Takikehribar.com' da en güzel kehribar kolyeler tasarlamak için sadece dünyaca ünlü doğal Baltık kehribarları kullanılıyor. Tüm ürünlerimiz en kaliteli Baltık kehribarından üretilir ve bünyemizdeki atölyelerin en iyi eserlerini temsil etmek üzere özenle seçilir. Eşsiz kehribar kolye tasarımları için ayrıca diğer yarı değerli taşları da kullanıyoruz. Turkuaz, peridot, ametist, malakit, mercan, yeşim, tatlı su incileri, kuvars, obsidyen, gümüş ve Swarovski kristalleri gibi diğer doğal malzemeler aynı titizlikle seçilir, tasarlanır ve beğeninize sunulur.

Kehribar Anne Bebek Kolye Setleri

Bebeklerde süt dişlerinin çıkma süreci tüm aile için önemli bir olaydır ve genellikle 6 aylıkken başlar ve 3 yaşına kadar devam edebilir. Diş dokusunun oluşumu doğal bir süreçtir. Bazı diş çıkarma belirtileri duygu durum değişiklikleri, ağlama, sinirlilik ve geceleri kötü uyku kalitesidir. Ayrıca, aşırı ateş de meydana gelebilir. Bebek ve annenin rahatsızlığını en aza indirmek için kehribar anne bebek kolye setleri en doğal ve faydalı çözümdür. Kehribar birçok yararı ile birlikte sakinleştirici ve ağrı giderici etkilere sahiptir. Özellikle bebeklerin güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanan bebek diş kolyeleri alerjik olmayan iplere sahiptir ve boğulma riskini azaltmak için her bir boncuk arasında güvenli bir şekilde düğümlenir.

Siz de kehribar kolye çeşitleri arasından beğendiğinizi hemen satın alarak hem bebeğiniz hem de kendiniz için güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir dönem geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR