1 2 >

Kehribar Bebek Bileklik

Birçok ebeveyn alternatif tıbbı inceler ve çocuklarının ilaç kullanmadan eklem, diş ağrısı ve diğer fiziksel sorunlarını hafifletmek için araştırmalar yapar. Bu nedenle kehribar bebek bileklik kullanımı oldukça popülerdir. Kategorimizde yer alan diğer kehribar takılar gibi bebek kolye ve bileklikleri için kullandığımız kehribar %100 güvenilirdir. Baltık Bölgesi kehribarlarından üretilen tüm kehribar bebek kolye ve bebek bileklik modelleri sertifikalıdır. Güvenle alışveriş yapabilir, satın aldığınız kehribar bilekliğin bebeğiniz için faydalarını gözlemlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Kehribar Bebek Bileklik Özellikleri

Kehribar, bebek veya çocuk üzerinde kehribar bebek bileklik ya da kolye olarak kullanıldığında doğal olarak ağrı ve inflamasyonu kolaylaştırabilir. Her zaman sıcak olan bebeklerin vücut sıcaklığına yanıt olarak kehribar boncukları, süksinik asit olarak adlandırılan bir analjezik madde içeriğini serbest bırakır ve deri içine nüfuz eder. Bu biyokimyasal etkileşim doğal faydaları beraberinde getirir. Fakat bu iyileştirici özellikler sadece gerçek kehribar için geçerlidir. Güvenlik için teller her bir boncuk arasında düğümlenir. Yine de 36 aydan büyük bebekler için uygun olan kehribar bebek bileklik modelleri ebeveyn gözetiminde kullanılmalıdır.

Kehribar Bebek Kolye

Bebekler hemen hemen her şeyle oynamayı severler ve ağzına sokarlar. Bu nedenle 36 aydan küçük çocukların el bilekleri yerine ayak bileklerine bileklik takmak daha uygundur. Bebek kehribar kolyeler bebeklerin çenesine ulaşamayacağı ve böylece bebeğin çiğnemesini önleyeceği için kısadır. Bu boncuklar çiğnenmek için tasarlanmamıştır ve kolye kısa olmalıdır. Bu harika küçük kehribar boncuklar hafiftir, bebeğe bir zarar vermez.

Bebeğinizdeki sonuçları 30 dakika gibi kısa bir sürede görebilmek mümkündür. Bazen sonuçların görülmesi biraz zaman alabilir, ancak çocuğunuzun kehribar bileklik kullanmaya izin vermesi, zaman içinde faydalı özelliklerde bir farkın görülebileceğini gösterir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR