₺164,90 KDV Dahil
₺210,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Doğal Taş Kolye

Değerli doğal taşların renkleri, özellikleri, efsaneleri, çeşitli ve büyüleyicidir. Doğal taşlar sanat eseridir ve onlarla harikalar yaratılabilir. Biz de doğanın kendiliğinden ürettiği müthiş sanat eserlerine küçük dokunuşlar ekleyerek sizin için harika doğal taş kolye tasarımları hazırladık. Beğeninize sunduğumuz doğal taşlı kolye modelleri titizlikle seçildi, taşların orijinalliği korunarak dizayn edildi. Elbette bu şık ve ölümsüz tasarımlar yalnızca doğa âşıkları içindir.

Doğanın Gücünü Taşıyan Doğal Taş Kolyeler

Doğal taşlar, birçok metafiziksel özellikler taşır. Çoğu doğrudan bağlı olduğu doğal taşlı kolye malzeme türü ile ilgilidir. Doğal taş kolye koleksiyonumuzun büyük bir unsuru olan yarı değerli taşlar, pozitif enerjiyi yaymak, ruhu dengelemek, koruma ve cesaret sağlamak gibi birçok yararlara sahiptir. Genel olarak taş, vücudun doğal iyileştirici özelliklerini ve ruhu güçlendirir. Ayrıca, depresyon veya doğal olmayan korku duygularını önlemek için gerekli dengeyi sağladığına inanılır. Birçok kültürde taşların tıkanmış enerjiyi açmaya ve kullanıcının kendi iç ışığını bulmasına yardımcı olabileceği ekolü yaygındır. Taşlarla ilgili folklor, tüm kültürlerde yüzlerce yıldır saygı ile karşılanır. Bu nedenle de tarihteki ilk takılar doğal taşlı kolyeler olarak bilinir.

Doğal Taş Kolye Çeşitleri ve Fiyatları

Sadece en kaliteli malzemelerle el işçiliğine dayalı olarak hazırladığımız doğal taşlı kolye modelleri kehribar, akik, mercan, ametist, kuvars, inci gibi en popüler doğal taşlar kullanılarak stilize ediliyor. Kullandığımız tüm parçalar % 100 doğaldır ve bu nedenle parçadan parçaya şekil, boyut ve renk değişecektir. Bayan doğal taş kolye çeşitleri arasında inanılmaz güzellikte tasarımlar mevcut, fakat paha biçilmesi zor modeller için taş kolye fiyatları son derece makuldür. Beğeninizi kazanan kolye modeli veya modellerini takikehribar.com'dan hemen sepetinize ekleyebilir, kredi kartına taksit, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ve güvenli alışveriş ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.