Tükendi
₺2.750,00 KDV Dahil
₺3.750,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 21 >

Tesbih

Doğal taşlar, iyileştirici, koruyucu, sakinleştirici, enerji dengeleyici özelliklere sahiptir. Tüm dünyada bilinen bu gerçek tesbih çeşitleri için de istisna değildir. Her bir doğal taş tesbih, kullanılan özel taşların eşsiz özelliklerinden esinlenir. Doğal taşlar çeşitli metafiziksel ve iyileştirici özellikler taşır ve eski zamanlardan beri şifa ve ilham için kullanılır. Doğal taşların daha birçok yeteneği olduğuna inanılıyor, ancak en yaygın inanç, endişeyi yatıştırması ve kalbi (vicdanı) yumuşatmasıdır. Sabır, hoşgörü gibi erdemlere ulaşmak için anahtardır. Bir anlamda tesbih dini inançların ötesinde ruh ve beden için dengeleyici bir rol oynar. Doğal taş tesbihler bu enerjileri kullanmanın en iyi yoludur. Tesbih taşlarını elinizde ve kalbinize yakın tutarak sakinleştirici özelliklerini arttırırsınız.

Doğal Taş Tesbih Çeşitleri

Tesbih kategorimizde kehribar tesbih, oltu taşı tesbih ve tüm doğal taş tesbih çeşitleri yer alıyor. Seçiminizi kolaylaştırmak için oltu taşı tesbih, kehribar tesbih, damla kehribar tesbih, sıkma kehribar tesbih, doğal taş tesbih, kuka tesbih ve tesbih malzemeleri alt kategorilerimize de göz atabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla koruma, neşe, başarı ve uyum sağlamak için tasarlanmış çok özel tesbih modelleri bulacaksınız. Tehlikelerden korunmak veya akıl ve mantık gücünüzü arttırmak istiyorsanız akik taşı tesbih çeşitleri düşünebilirsiniz. Fiziksel ağrılar ve ruhsal problemler için kehribar taşının olağanüstü gücünden yararlanabilirsiniz. Ametist, oniks, oltu taşı gibi yüksek kaliteli malzemelerle iç huzurunuzu arttırabilirsiniz.

Doğal taşlı 925 ayar gümüş tesbihler fiziki ve ruhani faydaları yanında benzersiz tasarımları ile değerli bir hediyedir. Ayrıca, yoga uygulayıcıları olan aile bireyleri ve arkadaşlar için ilham veren harika bir hediye olabilir. Bu mükemmel tesbih çeşitlerine sahip olmak için tek yapmanız gereken hemen online alışveriş sepetinize beğendiğiniz tesbih modelini atmak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR