Tükendi
₺771,97 KDV Dahil
1 2 3 ... 36 >

Yüzükler

Doğal taş yüzükler, parmaklarınızın üzerine yerleştirebileceğiniz bireyselliklerin en güzel ifadesidir. Kreasyonumuzda; kehribar, ametist, zirkon, yakut, safir, opal ve zümrüt gibi ham taşların parlaklığını ve eşsizliğini yakaladık. Doğanın benzersiz desenler yarattığı taşlar tasarımlarımızın ilham kaynağıdır. Bu gösterişli ve zamansız doğal taş parçaları, uzun yıllarca kavrayışımızın ötesinde bir güç kullanan dünyamızın kendi yaratısıdır. Doğal taş renkleri, desenleri ve şekilleri, gezegendeki herkesin kendi eşsiz parçalarına sahip olması için yeterince büyük bir gökkuşağının içinde durmadan uzanıyor. Takikehribar.com, bu değerli, güzel ve önemli doğal takıları, çeşitli gümüş doğal taş yüzükler sunarak sergiliyor.

Doğal Taş Yüzükler Her Tür Fırsat için Bir Hediye

Doğal taş yüzükler, arkadaşlarınız, sevgiliniz veya aile bireylerinize sunabileceğiniz doğum günü ya da özel bir gün için mükemmel bir hediyedir. Doğal taş yüzükler, maneviyat, bilgelik, dindarlık ve güvenlik konularını içeren yaşamın çoklu alanlarının sembolüdür. Sadece güzel ve zarif görünen değerli taşlar değil, aynı zamanda onlar hakkında neler hissettiğinizin açık bir yansımasıdır. Hayatınızdaki insanlara, onlara el yapımı doğal bir taş yüzük vererek ne kadar anlam ifade ettiklerini hatırlatabilirsiniz. Daha büyük bir etki için kategorimizdeki doğal taş yüzük modelleri ile doğal taş kolye, doğal taş bileklik ve doğal taş küpeler ile eşleştirebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Doğal Taş Yüzükler

Takı, imajınızı dönüştürmenin en kolay ve en uygun maliyetli yollarından biridir ve bugünün doğal takı trendleri karşı konulamaz güzellikler içeriyor. Ayrıca, takı kutunuzda herhangi bir doğal taşlı yüzük yoksa gezegendeki en zekice hazırlanmış sanat eserlerinden birini kaçırıyor olabilirsiniz. Parçalarımızın bir kısmı benzer olabilir, ancak kar taneleri gibi, iki doğal taş yüzük hiçbir zaman tam olarak aynı olmayacaktır. Üstelik bu değeri göreceli modelleri en ucuz doğal taş yüzük fiyatları ile satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR