BAROK SÜT BEBEK BİLEKLİK
BAROK SÜT BEBEK BİLEKLİK

Barok Süt Bebek Bileklik

Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1
₺17,15 'den başlayan taksitlerle

Açıklama İçin Tıklayınız

14 CM     2GR

 

*Yüzde Yüz Sertifikalı Saf Baltık Kehribarı Süt Kehribar Bebek Bilekliği Sizin Olsun*

 

 

* Kehribar Bebek Bileklikleri kehribarın anavatanlarından biri olan litvanya'dan ülkemize gelmektedir.

 

* Kehribar Bebek Bileklikliği vücut sıcaklığıyla temaz ettiğin de bünyesinde  bulunan sünsinik asit((CH2)2(CO2H)2) leri salarak doğal bir ağrı kesici etkisi yaratmatadır.

 

* Süksinik asit tıp sektöründe ilaç yapımında kullanıldığı gibi Kehribar Bebek Bilekliklerinde mevcut bulunmaktadır. Süksinik asit menopoz belirtileri , artrit (eklem ağrıları) ve ağrılara karşı doğal ağrı kesici etkisine sahiptir.

 

* Vucutta demir yerine geçerek bir çok hastalığında önüne geçmektedir.

 

 

* Kehribar Bebek Bilekliği sol bileke takıldığında  vücudun elektromanyetik salımını dengeleyerek depresyonu engeller ve pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağlar.

 

* Kehribar Bebek Bileklik bebeklerin diş çıkarma döneminde ağrı kesici etki yaratarak bebeklerin ve dolayısıyla annelerin daha rahat bir diş çıkarma dönemi geçirmesini sağlar:)

 

*Kehribar Bebek Bileklikleri isveç,polonya,almanya ve litvanya gibi ülkeler de eczaneler de satılmaktadır.

 

* Kehribar Bebek Bileklikleri vücut ısısında çözünerek bünyesindeki organik yağları vücuda bırakır ve deri yoluyla vücuda sokar bu yağlar ağrı,bel ağrısı,eklem ağrısı,astım bronşit gibi hastalıklara karşı iyi gelmektedir.

 

* Kehribar sahtesinin çok  kolaylıkla üretilebileceği bir taştır.Bundan dolayı Kehribar Bebek Bileklikleri sertifikalı ve menşeinden getirilmiş olanlarını tercih etmelisiniz.

 

* Sitemiz uzun zamandır kehribar takıları işi ile uğraşan cevher hazırlama mühendisleri  ve uluslar arası kehribar derneğinden sertifikalı uzmanlar tarafından getirtilen ürünler sunmaktadır.