Doğal Taş  Romatizma Kemik ve Eklem Ağrıları Sağlık Bilekliği DTB255
Doğal Taş  Romatizma Kemik ve Eklem Ağrıları Sağlık Bilekliği DTB255

Doğal Taş Romatizma Kemik ve Eklem Ağrıları Sağlık Bilekliği DTB255

Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
₺60,69 'den başlayan taksitlerle

Doğal taşların özellikleri incelenerek; kemik ve eklem ağrılarına, romatizmaya sorunlarına fiziksel ve psikolojik faydası olacak taşlar özel olarak seçilerek bileklik hazırlanmıştır.

Romatizma Kemik ve Eklem Ağrıları Sağlık Bilekliği 

AMETİST

Doğal bir sakinleştiricidir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyonu uzaklaştırır. Dikkat dağınıklığına iyi gelir. Baş ağrısını giderir. Uykusuzluğa iyi gelir.

HAVLİT

Çok iyi bir sakinleştiricidir. Uykusuzluğa iyi gelir. Sabır taşıdır, öfke ve sinir yatıştırma da etkilidir. Hafızayı güçlendirir, öğrenme merakı uyarır, vücudun kalsiyum dengesini sağlar. Diş, kemik ve yumuşak dokulara iyi gelir.

HEMATİT

Negatif enerjiyi alan iyi bir konsantrasyon taşıdır. Hafızayı kuvvetlendirir. Kanı yenilemede ve ateşi düşürmede etkilidir. Anemiye iyi gelir, doku yenilemelerini destekler, uykusuzluğa iyi gelir.

KAPLANGÖZÜ

Güç ve cesaret taşı olarak bilinir. Pratik algıyı geliştirir. Astım rahatsızlığına iyi gelir. Depresyonu yok eder. Ruh halini düzenler. Gözlere ve boğaza iyi gelir

KEHRİBAR

Guatr migren sinüzit gibi rahatsızlıklar için faydalıdır. Sindirim solunum rahatsızlıklarına iyi gelir. Stres depresyon gibi durumlar da rahatlatır. Bebeklerde ağız suyunu azaltarak dış çıkarmayı rahatlatır. Gaz sancılarına huysuzluk uykusuzluk problemlerine faydalıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR