Tükendi
₺77,90 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
Tükendi
₺69,00 KDV Dahil
₺87,00 KDV Dahil
Tükendi
₺24,90 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil
Tükendi
₺44,90 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
1

Doğal Taş Küpe

Doğal taşlar yeryüzündeki doğal süreçlerinin bir harikasıdır. Parlak, cesur, nefes kesici renkli değerli taşlar, doğal taş küpe koleksiyonumuzda gururla sergileniyor. Takikehribar.com'da doğal taş küpe alışverişi yaparken, doğanın cazibesinden kaynaklanan ilginç şekilleri ve en doğal renkleri keşfedebilirsiniz. Bunun için size her bir birbirinden özel ve benzersiz alternatifler sunuyoruz. Sade ama çarpıcı bir saplama küpe veya daha dramatik görünümlü şık bir doğal taş damla küpe ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Doğal Taş Küpe Kalitesi için İpuçları

Takı endüstrisi, en yüksek kalitede değerli taşları; renk tonlarının saflığı, ton derinliği ve renk doygunluğu ile tanır. En iyi değer, diğer renklerin "hafif" izlerini içeren, çok açık veya koyu olmayan ve çok fazla doygun renge sahip renklerdir. Kusursuz değerli taşlar çok nadir ve çok pahalıdır. En iyi değer, takikehribar.com doğal taş küpe takılardaki gibi hafifçe orta dereceli taşlar içinde bulunur. Elmaslardan farklı olarak, değerli taşlarda maksimum parlaklık için geometrik olarak yapılandırılmış bir "ideal" kesim yoktur. Ancak, yüksek kaliteli bir taş kesimi, en eşit rengi sunan, en az kapanmayı sağlayan ve küpe modeli içine yerleştirildiğinde değerli taş ağırlıklarının çoğunu gösteren bir kesimdir.

Doğal taş küpe koleksiyonumuzda kullanıcılara sadece en yüksek kalitede, otantik değerli taşlar sunuyoruz. Kehribar, mercan, firuze, inci, aventurin, ametist, yıldız taşı gibi doğal taşlı küpe çeşitleri en popüler olan ürünlerimizdendir. Renkli taşlarımız, kalite standartlarımıza uygun olarak eğitimli gemologlarımız tarafından titiz bir iç denetime tabi tutulur. Nadir görülmesi ve eşsiz görsel özellikleri nedeniyle, neredeyse tüm değerli taşlar yüzyıllardır sürdürülen çeşitli teknikler kullanılarak geliştirilir. Siz de bu değerli doğal taş küpe modelleri arasından beğendiğinizi seçebilir, en uygun küpe fiyatları ve özel avantajlarımız ile sepetinize atarak sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR