Doğal Taş Mide Sindirim Boşaltım Sistemi Sağlık Bilekliği DTB254
Doğal Taş Mide Sindirim Boşaltım Sistemi Sağlık Bilekliği DTB254

Doğal Taş Mide Sindirim Dolaşım Sistemi Sağlık Bilekliği DTB254

Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 14
₺60,69 'den başlayan taksitlerle

Doğal taşların özellikleri incelenerek; mide rahatsızlıkları, sindirim ve dolaşım sistemi sorunlarına yardımcı olacak taşlar özel olarak seçilerek bileklik hazırlanmıştır. Taşların özellikleri aşağıdaki gibidir.

Mide Sindirim Dolaşım Sistemi Sağlık Bilekliği

OBSİDYEN

Zihinsel stresi yok eder sakinleştirir. Damar sertliği de dahil tıkanıklık ve gerilimleri alır, toksinleri temizler, ağrıyı giderir, kanamaları önler.

KRİSTAL KUVARS

En güçlü şifa verici ve enerji arttırıcı taşlardan biridir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyondan korur. Organları temizleme ve iyileştirme özelliği vardır. Konsantrasyonu güçlendirir. Bağışıklık sistemini uyarır.

JASPER

Toksinlerden arındırıcı etkisi bulunur. Sindirim sistemi karaciğer dalak ve mesane de etkilidir. Güç ve cesaret taşı olarak da bilinir.

FLORİT

 Dengeleyici bir taştır. Ruhu dengeler ve huzur verir. Baş dönmesine faydalıdır. Eski anılar ve travmalardan kurtarmaya yardım eder.  

SİTRİN

Negatif enerjiyi emer dönüştürür ve dağıtır. Arındırıcı ve yeniden canlandırıcıdır. Bereket taşı olarak bilinir. Bolluk, başarı, zenginlik ve tüm iyi şeyleri çeker.

KEHRİBAR

Guatr migren sinüzit gibi rahatsızlıklar için faydalıdır. Sindirim solunum rahatsızlıklarına iyi gelir. Stres depresyon gibi durumlar da rahatlatır. Bebeklerde ağız suyunu azaltarak dış çıkarmayı rahatlatır. Gaz sancılarına huysuzluk uykusuzluk problemlerine faydalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR