Gül & Konyak Kehribar Bebek Bileklik
Gül & Konyak Kehribar Bebek Bileklik

Gül & Konyak Kehribar Bebek Bileklik

Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 17
₺17,15 'den başlayan taksitlerle

Gül & Konyak Kehribar Bebek Bileklik

Gül & Konyak Kehribar Bebek Bileklik

14 CM 2 GR

Pembe Boncuklar : Gül Kuvarsı

Konyak Renk Boncuklar : Kehribar 

*Yüzde Yüz Sertifikalı Saf Baltık Kehribar Bebek Bilekliklerin Faydaları*

 

 

* Kehribar Bebek Bilekliklerimiz litvanya'dan getirilmiştir.

* Kehribar Bebek Bileklik içerisinde bulunan sünsinik asit((CH2)2(CO2H)2) sayesinde doğal bir ağrı kesici olarak ilkel zamanlardan bu yana kullanımıştır.

 

* Süksinit asit bir çok ilaçtada kullanılmakla beraber doğal baltık kehribarında da bulunmaktadır ve menopoz belirtileri , artrit (eklem ağrıları) ve ağrılara karşı doğal ağrı kesici etkisine sahiptir.

 

* Bebeklerin diş çıkarma döneminde Kehribar Bebek Bileklikler ağrı kesici etkisi gösterir ve salyaların azalmasını sağlar.

 

* Vucutta demir yerine geçerek bir çok hastalığında önüne geçmektedir.

 

* Kehribar Bebek Bilekliği sol bileğimiz de kullandığımızda vücudumuzun elektromanyetik salımını dengeleyerek depresyonu engeller ve pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağlar.

 

* Kehribar Bebek Bilekliği vücut sıcaklığında içerisinde bulunan organik yağları çözer ve deri yoluyla vücuda sokar bu yağlar ağrı,bel ağrısı,eklem ağrısı,kehribar kolye olarak kullanıldığında astım bronşit gibi hastalıklara karşı iyi gelmektedir.

 

* Piyasa da Kehribar Bebek Bilekliğin sahte versiyonlarıda bulunmaktadır.Bu sebeple sertfikalı olması önem arz etmektedir.

 

* Sitemiz uzun zamandır hakiki kehribar işi ile uğraşan cevher hazırlama mühendisleri ve uluslar arası kehribar derneğinden sertifikalı uzmanlar tarafından denetlenen ürünler sunmaktadır.