İkizler Burcu Doğal Taş Kolyesi
İkizler Burcu Doğal Taş Kolyesi
İkizler Burcu Doğal Taş Kolyesi

İkizler Burcu Doğal Taş Kolyesi

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺105,55 'den başlayan taksitlerle

İKİZLER BURCU KOLYESİ (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

KAPLANGÖZÜ

Güç ve cesaret taşı olarak bilinir. Pratik algıyı geliştirir. Astım rahatsızlığına iyi gelir. Depresyonu yok eder. Ruh halini düzenler. Gözlere ve boğaza iyi gelir.

AYTAŞI

Çok iyi bir duygu dengeleyici taştır. Stresi yatıştırır Hiperaktif çocukları sakinleştirmede etkilidir, uyurgezerliği önlemede kullanılmıştır. Toksinlerin atılmasında yararlıdır. Zekayı geliştirir.

SİTRİN

Negatif enerjiyi emer dönüştürür ve dağıtır. Arındırıcı ve yeniden canlandırıcıdır. Bereket taşı olarak bilinir. Bolluk başarı zenginlik ve tüm iyi şeyleri çeker. Motivasyonu ve kendine güveni arttırır.

SEDEF

Cilde olumlu etkisi vardır. Vertigo ya iyi gelir. Çocuklarda kemik gelişimde etkilidir. Halsizliği ve yorgunluğu giderir. Kan dolaşımını düzenler. Baş ağrısına iyi gelir. Mide ve bağırsakta etkilidir. Kalbe iyi gelir. Hiperaktivite de etkilidir.

AQUAMARİN

Cesaretlendiren, sakinleştiren, stresi azaltan mükemmel bir taştır. Algıyı berraklaştırır. Boğaz ağrısı, şişmiş bezler ve tiroid sorunları için birebirdir.

AVENTURİN

Hafızayı kuvvetlendirir. Gözü dinlendirir. Kekemelige iyi gelir. Duygusal dengeleyicidir.

YEŞİM

Saflığın ve mutluluğun sembolüdür. Zihni olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır. Böbrekler için çok faydalıdır. Doğumu kolaylaştırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR