İnci Kolye

Sonsuza dek klasik, sonsuza dek parlak inci kolyeler, mükemmel bir takı seçimidir. İster zarif, ister kadınsı, ister cesur olsun, size çok çeşitli, zamansız ve zarif parçalar sunuyoruz. Takikehribar.com, tüm şekil, boyut, renk ve niteliklerde bulunan incileri ile internetteki en büyük inci kolye koleksiyonuna sahiptir. Kendiniz veya sevdikleriniz için kategorimizdeki güzel ve benzersiz tasarlanmış inci kolye modelleri arasında zengin alternatiflere sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Doğru İnci Kolye Seçimi için İpuçları

İnci Rengi: Mükemmel bir inci kolye için alışverişe başladığınızda düşüneceğiniz ilk şey, istediğiniz inci rengidir. İnciler beyaz, siyah, altın, pembe ve şeftali dâhil olmak üzere çeşitli renk ve tonlarda gelir.

İnci Türü: Her incinin kalite, boyut ve maliyet farklılığı göstermesinden dolayı tarzınız, zevkiniz ve bütçeniz için en iyi türü seçmeniz gerekir.

İnci Boyutu: Büyük, cesur bir görünüm veya daha ince inci kolye için ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok sayıda farklı inci boyutu bulabilirsiniz.

İnci Kolye Uzunluğu: Kullanım tercihinize bağlı olarak 40 cm'den 160 cm'e kadar farklı uzunluklar seçebilirsiniz.

Ekonomik İnci Kolye ve İnci Takı Fiyatları

İnciler, bir zamanlar çok nadir ve pahalıydı, fakat kültürlü incinin gelişi inci kolye ve inci mücevher satın alımını daha ekonomik hale getirdi. Doğal bir inci, kum gibi bir dış etken, bir istiridye veya yumuşakça kabuğu içine girdiğinde gelişir. İnciler, takı kullanımları için arzulandıkça, inci çiftçileri kültür incileri üretmeye başladılar. Kültürlü bir inci üretilmesi, bir istiridyenin içine kasıtlı olarak bir dış etken madde eklemeyi içerir. Doğal olarak oluşan inciler ve dizayn edilen inci kolye, küpe ve bileklik çeşitleri hala mevcut olmakla birlikte genellikle kültürlü inci kolyeler arasındaki fiyat farkı çok büyüktür.

Takı koleksiyonunuza eklemek için mükemmel, ekonomik fiyatlı inci kolye modelinizi bulduysanız görünümü tamamlamak için eşleşen bir çift küpe, bilezik veya yüzük eklemek için diğer kategorilerimize de göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR