Bebek Multicolor Bileklik
Bebek Multicolor Bileklik

Multicolor Kehribar Bebek Bileklik

Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 91
₺17,15 'den başlayan taksitlerle

Açıklama İçin Tıklayınız

14 CM   2 GR

 

*Yüzde Yüz Sertifikalı Saf Baltık Kehribar Bebek Bilekliğiniz Olsun*

 

 

* Ürünlerimizin hepsi kehribar diyarı olarak nitelendirilen litvanya'dan gelmektedir.

 

* Kehribar içerisinde bulunan süksinik asit((CH2)2(CO2H)2) sayesinde doğal bir ağrı kesici olarak ilkel zamanlardan bu yana kullanımıştır.

 

* Süksinit asit hali hazıeda tıp alanında ilaçlarda da kullanılmakla beraber doğal baltık kehribarında da bulunmaktadır ve menopoz belirtileri , artrit (eklem ağrıları) ve vücudun çeşitli yerlerinde ki ağrılara karşı doğal ağrı kesici etkisine sahiptir.

 

* Kehribar Bebek Bileklik sol bilekte Kullanıldığında vücudun elektromanyetik salımını dengeleyerek        depresyonu engeller ve pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağlar.

 

* Kehribar Bebek Bileklik, diş çıkarma döneminde bebeklerin diş çıkarma sürecini kolaylaştırır ağrısını hafifletir.

 

* Vucutta demir(Fe) maddesinin de yerine geçerek demir eksikliğine doğal bir tedavi sunmaktadır.

 

*Resmine baktığınız kehribar Bebek Bileklik çok farklı renklerden oluşmuştur ve farkı enerji seviyelerdeki renkleri bünyesinde bulundurur.Yani Kehribar Bebek Bileklik bundan milyonlarca yıl öncesinin enerjisini üzerinde taşır.Bu da kehribar Bebek bilekliği farklı açıdan önemini vurgular.

 

* Kehribar taşı değerli olduğundan sektör de sahte ürün bulunduran bir çok firma bulunmaktadır.Bunu son kullanıcı olan müşterilerimizin ilk bakışta anlaması imkansız görünmektedir.Bu sebepten ötürü kehribar bebek bileklik alınırken ürünün  sertifikalı yüzde yüz baltık kehribarı olmasına azami derecede önem verilmelidir.

 

* Sitemiz uzun zamandır hakiki kehribar işi ile uğraşan cevher hazırlama mühendisleri  ve uluslar arası kehribar derneğinden sertifikalı uzmanlar tarafından denetlenen ürünler sunmaktadır.