Koç Burcu Doğal Taş Kolye-Bileklik Seti
Koç Burcu Doğal Taş Kolye-Bileklik Seti

Koç Burcu Doğal Taş Kolye-Bileklik Seti

Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺145,13 'den başlayan taksitlerle

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

LAL

Metabolizmayı dengeler. Canlılık hissi verir. Kalbe ve akciğere faydalıdır. Karabasanlardan koruyucu etkisi vardır. Negatif enerjiden arındırır. Özgüven verir. Stresten uzak tutar. Umutsuzluğu yok eder.

HEMATİT

Negatif enerjiyi alan iyi bir konsantrasyon taşıdır. Hafızayı kuvvetlendirir. Kanı yenilemede ve ateşi düşürmede etkilidir.

AMETİST

Doğal bir sakinleştiricidir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyonu uzaklaştırır. Dikkat dağınıklığına iyi gelir. Baş ağrısını giderir. Uykusuzluğa iyi gelir.

AVENTURİN

Hafızayı kuvvetlendirir. Gözü dinlendirir. Kekemeliğe iyi gelir. Duygusal dengeleyicidir.

MERCAN

Kalbe ve dalağa iyi geldiği bilinir. Konsantrasyonu arttırır. Renginden dolayı nazara karşı etkilidir. Hafızayı güçlendirir. Hormonları dengeleyicidir. Kan dolaşımında etkilidir. Huzur ve ferahlık hissi verir.

SİTRİN

Negatif enerjiyi emer dönüştürür ve dağıtır. Arındırıcı ve yeniden canlandırıcıdır. Bereket taşı olarak bilinir. Bolluk, başarı, zenginlik ve tüm iyi şeyleri çeker.

KRİSTAL KUVARS

En güçlü şifa verici ve enerji arttırıcı taşlardan biridir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyondan korur. Organları temizleme ve iyileştirme özelliği vardır. Konsantrasyonu güçlendirir. Bağışıklık sistemini uyarır. Bedeni dengeler.

YEŞİM

Saflığın ve mutluluğun sembolüdür. Zihni olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır. Böbrekler için çok faydalıdır. Doğumu kolaylaştırır.

AQUAMARİN

Cesaretlendiren, sakinleştiren, stresi azaltan mükemmel bir taştır. Algıyı berraklaştırır. Boğaz ağrısı, şişmiş bezler ve tiroid sorunları için birebirdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR