Konyak & Gül Kuvarsı Kehribar Bebek Diş Kolyesi
Konyak & Gül Kuvarsı Kehribar Bebek Diş Kolyesi

Konyak & Gül Kuvarsı Kehribar Bebek Diş Kolyesi

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 98
₺36,94 'den başlayan taksitlerle

Konyak & Gül Kuvarsı Kehribar Bebek Diş Kolyesi

Konyak & Gül Kuvarsı Kehribar Bebek Diş Kolyesi 
BEBEK KOLYE 32 CM 6 GR
 

 

*Yüzde Yüz Sertifikalı Saf Baltık Kehribarı*

 

 

* Ürünlerimizin hepsi litvanya menşeilidir.

 

* Kehribar içerisinde bulunan sünfinik asit((CH2)2(CO2H)2) sayesinde doğal bir ağrı kesici olarak ilkel zamanlardan  bu yana kullanımıştır.

 

* Süksinit asit bir çok ilaçtada kullanılmakla beraber doğal baltık kehribarında da bulunmaktadır ve menopoz    belirtileri , artrit (eklem ağrıları) ve ağrılara karşı doğal ağrı kesici etkisine sahiptir.

 

* Vucutta demir yerine geçerek bir çok hastalığında önüne geçmektedir.

 

* Kehribar kolye gerdanlık olarak kullanıldığında troid bezi ve boğaz enfeksiyonlarının oluşmasını engeller

 

* Astım ve bronşit gibi hastalıkların oluşmaması ve iyileşmesi için kehribar kolyenin insan sağlığına etkileri arasında yer almaktadır.

 

* Migren hastalığı olan kişilerin özellikle kehribar kolye kullandıklarında etkisini çok kısa bir zamanda gösterir.

 

* Kehribar taşı sol bilekte bulunduğunda vücudun elektromanyetik salımını dengeleyerek depresyonu engeller ve pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağlar.

 

* Annelere kehribar kolye olarak kullanışdığında pozitif bir enerji sağlamaktadır.

 

* Kehribar kolye vücut ısısında içerisinde bulunan organik yağları çözer ve deri yoluyla vücuda sokar bu yağlar ağrı,bel ağrısı,eklem ağrısı,kehribar kolye olarak kullanıldığında astım bronşit gibi hastalıklara karşı iyi gelmektedir.

 

* Kehribar değerli bir taş olduğunda sahtesi kolaylıkla üretilebilmektedir.Bunu anlamak çıplak gözle neredeyse imkansız olmaktadır.Bu yüzden sertifikalı yüzde yüz baltık kehribarı kullanmalısınız.

 

* Sitemiz uzun zamandır hakiki kehribar işi ile uğraşan ve uluslar arası kehribar derneğinden sertifikalı uzmanlar tarafından denetlenen ürünler sunmaktadır.

 

 

1-Kehribar kolye ve kehribar bilekliklerin gerçekten sağlığa faydaları var mı?

Kehribar kolye işe yarıyor mu, faydalı mı gibi sorularla sürekli karşılaşıyoruz. Buna çok rahatlıkla evet faydası var diyebiliyoruz. Kehribarın içinde bulunan süksinik asit hem bir ağrı kesicidir hem de enerji verici ve zihin açıcı özelliğe sahiptir. En bilinir özelliği ise diş çıkarma sürecini kolaylaştırmasıdır. Ayrıca müşterilerimizden aldığımız teşekkür mesajları hep bunu doğrular nitelikte oldu.

 

2-Gerçek Kehribar Bebek Diş Kolyesi nasıl anlaşılır?

Gerçek kehribar doğal taşların aksine sıcak dokunuşludur. Ateşe tutulduğunda yanar. Kehribar saf suda batarken, içine 7-8 tatlı kaşığı tuz atılmış suda yüzer. Ancak doğal taşlar kombinlenmiş kehribar kolyeler bu özelliği sağlamayabilir. Ayrıca ürünlerimizi sertifikaları ile birlikte yolluyoruz. Perakende mağazalarının yanında Türkiye'nin en büyük kehribar toptancısı olan Takı Kehribar dan ürünlerinizi güvenerek alabilirsiniz     

3-Kehribar bebek diş kolyesinde hangi renk daha faydalı?

Kehribar doğada 256 farklı renkte bulunur. Ancak koyu tonlar daha az rezerve sahiptir. Koyu renkler daha çok ısıl işlem ile elde edilmektedir. Isıl işlem de kimyasal kullanılmaz dolayısı ile kehribar zarar görmez.  Kehribarın farklı renkleri arasındaki etki değeri önemsenmeyecek kadar az ölçüde değişmekte. Yani seçeceğiniz her renk aynı etkiyi gösterecektir.

 

4-Gerçekten kehribar bu kadar yararlı ise neden hiç bilinmiyor?

Kehribar Türkiye de yeni yeni tanınıyor ancak özellikle Avrupa da kehribar taşının bebeklere faydaları bilinmektedir. Yani Türkiye'de zannedilenin aksine kehribar kullanımı dünyada çok yaygın. Örnek vermek gerekirse Fransa da bebeklerin büyük çoğunluğunda kehribar kolye kullanılır. Bu gelenek haline gelmiştir. Türkiye de de kısa zamanda böyle olacağını tahmin ediyoruz

 

5-Kehribar kolye ve bilekliklerin fiyatları neden farklılık gösteriyor?

Kehribarın fiyatını belirleyen etmenler kehribar kolyenin yapıldığı ham kehribarın kalitesi, işçilik kalitesi ve gram gibi unsurlardır. Ham madde kalitesi ne kadar iyi olursa kehribar kolyede o kadar kaliteli olur ve o ölçüde faydalı olur. İşçilik kalitesi ise kolyenin daha rahat kullanılması ve daha şık durmasını sağlar. İşçilik kalitesi ürün fiyatının kat be kat artmasını sağlayabilir. Kehribar gramla satılan bir ürün olduğu için ağırlıkta fiyatı belirleyen unsurlardandır

 

6-Kehribar Bebek Diş Kolyesi etkisini ne kadar sürede gösterir?

Genellikle 48-72 saat içerisinde etkisini hissetmeye başlarsınız ancak bünyeye bağı olarak bu süre ve etki miktarı değişebilir

 

7- Kehribarın belirli bir kullanım süresi var mı?

Hayır. Kehribarınızı ömür boyu kullanabilirsiniz.

 

8-Bebeklerde uyku esnasında kehribar bebek diş kolyesi çıkarılmalı mı?

Kehribar bebek diş kolyesinin her bir boncuğundan sonra güvenlik önlemi için bir düğüm atılmıştır. Düğümler ipin kopması durumunda boncukların dağılmasını ve bebek tarafından yutulmasını engeller. Ancak her ihtimale karşı bebeğiniz uyurken kehribar bebek diş kolyesini çıkarmanız en güvenilir yöntem olacaktır. Bunu kesinlikle öneriyoruz!

 

9-Kehribar kolye veya bilekliğin temizliği nasıl yapılmalı?

Kehribar kolye ve kehribar bilekliğinizi ortalama iki haftada bir sadece ılık su ile temizlemeniz yeterlidir. Temizlik için kesinlikle hiçbir kimyasal kullanmamalısınız. Kimyasallar kehribarınızın yapısına zarar verebilir.

 

10-Bebeğimi yıkarken kehribar bebek diş kolyemi çıkarmalı mıyım?

Kehribar bebek diş kolyenizi kimyasallardan uzak tutmak için çıkarmanız daha iyi olacaktır.

 

11-Kehribar Kolyeyi Neden Takı Kehribar’dan almalıyım?

Takı Kehribar Türkiye’nin en büyük kehribar tedarikçisi, sadece son kullanıcıya değil Türkiye’deki birçok takı firmasına dahi tedarik yapmakta. Dolayısıyla sizlere kehribar kolyenin en kaliteli ürünlerini sunmakta. Fiyat kalite endeksinde bulabileceğiniz en iyi seviyedeki kehribar kolyeleri sunuyoruz. Ayrıca ürünlerimizin orijinalliğine %100 garanti veriyoruz.