Yay Burcu Doğal Taş Kolyesi
Yay Burcu Doğal Taş Kolyesi
Yay Burcu Doğal Taş Kolyesi

Yay Burcu Doğal Taş Kolyesi

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺105,55 'den başlayan taksitlerle

YAY BURCU KOLYESİ (23 KASIM-21 ARALIK)

AMETİST

Doğal bir sakinleştiricidir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyonu uzaklaştırır. Dikkat dağınıklığına iyi gelir. Baş ağrısını giderir. Uykusuzluğa iyi gelir.

DUMANLI KUVARS

Negatif enerjiyi ve stresi alır. Korkuları giderir. Depresyonu yok eder. Konsantrasyonu güçlendirir. Radyasyonu uzaklaştırır.

SODALİT

Panikatak önleyici etkisi vardır. Korkuları yatıştırır, özgüveni artırır, bağışıklık sistemini güçlendirir, radyasyonu önler, uykusuzluğa iyi gelir. Yüksek ateşi ve kan basıncını düşürür.

LAPİS LAZULİ

Kemik gelişiminde etkilidir. Kemikleri güçlendirir. İskeletin güçlenmesini sağlar. Çocuklar da solunum sisteminde olumlu etki gösterir. Gözlere faydalıdır. Troit bezinin çalışmasının destekler..

AKİK

Duygusal ve fiziksel dengeyi sağlayan temel taşlardan biridir. Negatif enerjiyi yok eder stresi alır. Tansiyonu dengeler. Nazara karşı etkilidir. Analitik yeteneği ve algıyı geliştiren akiğin iyileştirici özelliği de olduğu bilinmektedir.

TURKUAZ

Nazara karşı etkilidir. Şans ve uğur getirdiğine inanılır. Negatif enerjiyi alır.

YEŞİM

Saflığın ve mutluluğun sembolüdür. Zihni olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır. Zihni sakinleştirir. Ruhsal olarak arındırıcıdır. Böbrekler için çok faydalıdır. Doğumu kolaylaştırır.

AVENTURİN

Hafızayı kuvvetlendirir. Gözü dinlendirir. Kekemelige iyi gelir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR