1 2 3 >

Yemen Zırhı Taşı Kolye

 

 

Yemen zırhı taşı hayatımıza yeni giren bir kavram bu nedenle yemen zırhı ne demek diyebilirsiniz.Aslında yemen zırhı temel olarak akik taşından üretilmiş bir takı çeşitidir. Yemen akiğinden üretildiği için yemen zırhı ismi verilmiştir. Bu taşın bolluğu ve bereketi beraberinde getirdiğine inanılır. Kullandığı kişiye manevi bir rahatlama verdiğini inanılır.

 

Bu taş aynı zamanda peygamber efendimiz(s.a.v.) tarafından mühür olarak kullanılmıştır. Yemen zırhı taşının Hilye-i şerif etkisinde olduğu bilinmektedir. Bu nedenle kullanan kişiyi tehlikelerden korur. Yemen zırhı taşının en ilginç yönü ise kullanan kişininuykusuzluk problemlerini çözmektedir.

 

Yemen zırhı taşının bazı faydaları ;

 

* Vücuttaki olumsuz duygu ve enerjiyi atar ve bir sakinlik verir.

* Korkan kişiler genellikle korkularını yenmek için kullanırlar.

* Yemen zırhı taşı lenflerin düzenlenmesinde etkilidir.

* Nazara karşı kullanılmıştır tarihte.

* Yemen zırhı taşının stesi azaltıcı etkisi vardır.

 

görüldüğü üzere akik taşının bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle Yemen'den çıkartıldığı için yemen zırhıtaşı diye anılmaktadır.

Türkiye'nin en büyük doğal taş takı sitesi olan www.takikehribar.com adresinde birbirinden güzel yemen zırhı taşı kolyelere ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu taşın yanında binlerce farklı doğaş taşlar ve şifalarıyla sitemizde sizleri bekliyor olacak. Biz “takikehribar” ailesi olarak endüstiyel ve kimyasal yöntemlerle üretilmiş takıları tavsiye etmiyoruz. Daha doğal ve otantik “takikehribar” olarak milletimize sunmaktayız.

 

 

Yemen Zırhı Taşı bunlardan sadece bir tanesi.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR