Yengeç Burcu Doğal Taş Kolyesi
Yengeç Burcu Doğal Taş Kolyesi
Yengeç Burcu Doğal Taş Kolyesi
Yengeç Burcu Doğal Taş Kolyesi

Yengeç Burcu Doğal Taş Kolyesi

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺105,55 'den başlayan taksitlerle

YENGEÇ BURCU KOLYESİ (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

KRİSTAL KUVARS

En güçlü şifa verici ve enerji arttırıcı taşlardan biridir. Negatif enerjiyi alır. Radyasyondan korur. Organları temizleme ve iyileştirme özelliği vardır. Konsantrasyonu güçlendirir. Bağışıklık sistemini uyarır.

AKİK

Duygusal ve fiziksel dengeyi sağlayan temel taşlardan biridir. Negatif enerjiyi yok eder stresi alır. Tansiyonu dengeler. Nazara karşı etkilidir. Analitik yeteneği ve algıyı geliştirir.

PEMBE KUVARS

Sonsuz huzur ve koşulsuz Sevgi taşıdır. Sakinleştirici Güven verici ve kriz önleyici bir taştır. Negatif enerjiyi emer, empati ve duyarlılığı güçlendirir, orta yaş krizi için faydalıdır. Kalp ve dolaşım sistemini güçlendirir. Baş dönmesini geçirir, yanıkların acısını azaltır.

KAPLANGÖZÜ

Güç ve cesaret taşı olarak bilinir. Pratik algıyı geliştirir. Astım rahatsızlığına iyi gelir. Depresyonu yok eder. Ruh halini düzenler. Gözlere ve boğaza iyi gelir.

SEDEF

Cilde olumlu etkisi vardır. Vertigo ya iyi gelir. Çocuklarda kemik gelişimde etkilidir. Halsizliği ve yorgunluğu giderir. Kan dolaşımını düzenler. Baş ağrısına iyi gelir. Mide ve bağırsakta etkilidir. Kalbe iyi gelir. Hiperaktivite de etkilidir.

AQUMARİN

Cesaretlendiren, sakinleştiren, stresi azaltan mükemmel bir taştır. Algıyı berraklaştırır, insanlığa yardımı destekler. Boğaz ağrısı, şişmiş bezler ve tiroid sorunları için birebirdir. Göz, çene, diş ve mide için faydalıdır. Bağışıklık sisteminin aşırılıklarını yatıştırır.

AVENTURİN

Hafızayı kuvvetlendirir. Gözü dinlendirir. Kekemelige iyi gelir. Duygusal dengeleyicidir.

YEŞİM

Saflığın ve mutluluğun sembolüdür. Zihni olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır. Böbrekler için çok faydalıdır. Doğumu kolaylaştırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR