Tükendi
₺2.750,00 KDV Dahil
₺3.750,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.100,00 KDV Dahil
₺1.750,00 KDV Dahil
1

Damla Kehribar Tesbih

Doğal şartlarla oluşan kehribar türü damla kehribardır ve damla kehribar tesbih bu doğal üründen elde edilir. Ağaç reçinesinin gerçek kehribar olması uzun zaman alır ve elbette en değerlileri en eski olanlarıdır. Dünyada keşfedilen en eski kehribar yaklaşık 320 milyon yaşındadır. Satın aldığınız damla kehribar tespih modelinin bilge bir enerji içerdiğini bilmek şaşırtıcıdır. Bir ağaç reçine vermeye başladığında kehribarda sıkışmış küçük böcekleri ya da yaprakları sık sık görebilirsiniz. Bu kehribara oldukça güçlü büyülü özellikler verir.

Damla Kehribar Tesbih Çeşitleri, Renkleri ve Yararları

En popüler damla kehribar tesbihler sıcak renklerdedir. Sarı, turuncu ve açık kahverengi tonları vardır, bu yüzden kehribar; "güneşin taşı" olarak kabul edilir. Bununla birlikte, mavi, kırmızı ve yeşil renklerde mevcuttur. Kuyumculukta kullanılan kehribar taşlarının birçoğu renklendirme işlemi görürken, kategorimizde canlı renkleri ile tamamen doğal kehribar tesbih modelleri bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli kehribarın ana kaynağı Kuzey Avrupa'daki Baltık ülkeleridir. Biz de damla kehribar tesbih çeşitleri için tercihen Baltık kehribarını kullanıyoruz ve usta ellerde şekillendirip beğeninize sunuyoruz.

Sıcak, şifa veren, bilge, koruyucu, enerji dengeleyici olarak vasıflandırılan damla kehribar tesbih, birçok faydaları ile birlikte gelir: İyi şans getirir, korkuları ortadan kaldırır, baş ağrısını hafifletir, zihni temizler, negatif enerjiyi yok eder. Ayrıca, duyguları dengeler, sabır ve bilgelik geliştirmeye yardımcı olur. Kehribarın pozitif enerjisine ilgi duyuyorsanız, kişisel enerjiniz için bir fark yaratıp yaratmadığını görmek için her zaman olduğu gibi, alabileceğiniz en yüksek kaliteyi elde etmek en iyisidir. Şimdi, en doğal ve güzel damla kehribar tesbih modelleri için koleksiyon ürünlerimizi keşfetmeye ne dersiniz? Gerçek doğallık ve prestijli bir damla tespih için beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR