Tükendi
₺629,00 KDV Dahil
₺849,00 KDV Dahil
Tükendi
₺699,00 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 10 >

Kehribar Tesbih

Genellikle bir taş olarak kabul edilirken, parlayan, sıcak renkli kehribar aslında bir taş değil, eski çam ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Bu özel oluşum, en değerli kehribar tesbih modelleri için hem çok özel hem de işlenmesi kolay bir malzeme üretir. Kehribar, antik çağlardan beri Yunanistan'dan Çin'e ve Kuzey Avrupa'ya kadar birçok alanda kullanıldığından, bu güçlü doğal maddeye atfedilen birçok özellik vardır. Çeşitli kültürlerde uzun bir kullanım öyküsü olan kehribar mistik özelliklere sahiptir.

Asya kültürlerinde kehribar tespih kullanımı çok yaygındı. Kehribar, "kaplanın ruhu" olarak kabul edildi ve cesaret taşı olarak değerlendirildi. Aynı zamanda sarılık gibi birçok hastalık ve stres tedavisinde de kullanıldı. En belirgin niteliği yüksek enerjisidir. Bununla birlikte kehribarın gücü, yerkürenin birikmiş bilgeliği ve doğal krallığından geliyor. Doğanın gizemli güçlerine duyarsız değilseniz koleksiyonumuzdaki kehribar tespih çeşitleri mutlaka ilginizi çekecektir. Bu küçük doğal taşlar, tabiatın tüm güzelliklerini ve gücünü taşıyor.

Kehribar Tesbih Çeşitleri ve Fiyatları

250'den fazla rengi olan doğal kehribarın en güzel örneklerini işlediğimiz kategorimizde kehribar tesbih modelleri ile dolu zengin bir koleksiyon bulacaksınız. 925 ayar gümüş püsküllü damla kehribar tesbih, bal rengi damla kehribar tesbih, koyu yeşil damla kehribar tesbih, 925 ayar gümüş püsküllü doğal damla kehribar tesbih tasarımlarımızdan sadece birkaçıdır. Yüksek kaliteli ve prestijli doğal damla kehribar tesbih yanında sıkma kehribar tesbih çeşitleri de ekonomik bir alternatif olarak yer alıyor. 925 ayar gümüş püsküllü arpa kesim sıkma kehribar tesbih, çift kazaz püsküllü damla model sıkma kehribar tesbih gibi pek çok sıkma kehribar tespih modelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat zevkinize ve beğeninize hitap eden kehribar tesbihler ve en ucuz tesbih fiyatları için doğru platformda olduğunuzdan emin olabilirsiniz.