1 2 3 ... 8 >

Sıkma Kehribar Tesbih

Doğada bulunan kehribar, damla kehribar ve bu malzeme ile üretilen tesbihler damla kehribar tesbih adını alır. Bununla birlikte görünüm açısından çok benzer olan sıkma kehribar tesbih insan yapımı bir üründür. Bu kehribar türü % 100 orijinal olmamasına rağmen, en çok talep gören kehribar türüdür. Doğadaki kehribarı taklit eden kehribar, sıkma kehribar tesbih çeşitleri üretiminde en yaygın olarak kullanılan materyaldir. Bunun nedenleri arasında; çok çeşitli ve güzel renk tonlarına sahip olması, tesbih ustalarının sayesinde farklı modellerde tesbihlere dönüşmesi gelir. Ayrıca, damla kehribar tesbih çeşitleri gibi tesbihin kullanıldıkça koyulaşarak daha güzel bir renk alması ve çok dayanıklı olması gibi nedenler sayılabilir.

Sıkma Kehribar Tesbih Çeşitleri ve Fiyatları

Tesbih çeşitleri içerisinde en uygun fiyatlı olanlar sıkma kehribar tesbih modelleridir. Kategorimizde de görebileceğiniz gibi; turuncu, sarı, kırmızı, kahverengi, bordo, bal rengi, altın rengi, kemik rengi, mavi ya da yeşil renklerde sıkma kehribar tesbih çeşitleri bulabilirsiniz. Mavi ve yeşil kehribar tesbihler en özel ve nadir bulunan renkleridir. Doğal kehribar ile sıkma kehribar çeşitleri arasında çıplak gözle anlaşılabilir bir fark yoktur. Bununla birlikte sıkma kehribar tesbih modelleri daha fazla yaratıcılık ile beslenir.

Koleksiyonumuzdaki en ucuz tespih fiyatları için parmak püsküllü konyak sıkma kehribar tesbih, arpa kesim sıkma kehribar tesbih, kapsül kesim bal rengi sıkma kehribar tesbih veya kırmızı sıkma kehribar tesbih gibi modellere göz atabilirsiniz. Cenaze, sünnet, düğün mevlitlerinde katılımcı olan konuklarınıza bir mevlit hediyesi sunmak isterseniz sıkma kehribar tesbih, bütçenizi zorlamayan ve de makbule geçecek uygun bir seçim olacaktır. Tamamen el işçiliği ve özenli çalışma ile dizayn edilen sıkma kehribar tesbih çeşitlerimiz, hem kalite hem de fiyat açısından beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.