1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 >

Bayan Yüzük

Natürel renklerden parlak ışıltılara kadar, doğal taşlı bayan yüzük kategorimizde, her tür görünüme kişisel bir dokunuş katacak şekilde eşsiz doğal güzellikleri sunuyoruz. Tüm bayan yüzük modelleri, en üstün malzemelerle üretilir ve istisnai kalite standartlarına göre incelenir. Zirkon, zümrüt, kehribar, akuamarin, yakut, safir ve topaz gibi doğal taşların seçimiyle doğal taş yüzükler için zengin tasarımlarımız arasından beğeninize uygun olan kaliteyi bulmanız hiç zor olmayacaktır.

Doğal Taş Bayan Yüzük Modelleri Seçim Kriterleri

Değerli taşlar eşsiz koşullar altında oluşturulduğundan, her bir değerli taş, benzersiz bir inklüzyon seti yaratan eser minerallerin birleşiminden oluşur. Bu nedenle de çok özel renkler ve kendine has özellikler içerir. Doğal taş bayan yüzük çeşitleri için beklentilerinizi standartlara göre ölçmelisiniz. Akuamarin, mavi topaz ve sitrin gibi bazı renkli değerli taşlar doğal olarak daha az kapanım gösterirken, zümrüt ve yakut gibi diğer değerli taşlar daha yüksek kapanım oranlarına sahiptir. Kaliteli renkli değerli taşlarda berraklık önemli bir faktördür. Opak opal bile, renk oyunlarını etkileyecek olan kremsi kapanımlara sahip olabilir. Genel olarak, en iyi değerler orta derecede değerli taşlarda mevcuttur. En önemlisi; canlı, doygun renge sahip doğal taş bayan yüzük modelleri, saydam değil opak olmalıdır. Ayrıca, değerli taşların güzelliğini en üst seviyeye çıkarmak için titizlikle kesilmelidirler.

Bayan yüzükler koleksiyonumuzda tüm parçalarımız, sadece doğal taşlar ve % 92.5 gümüş alaşımdan imal edilir. Gümüş, yüzyıllar boyunca dayanıklılık ve parlaklığın en iyi kombinasyonudur. Ayrıca, karmaşık ve kalıcı tasarımlar için metalin geçirgenliğini ve doğal taşların güzelliğini muhafaza eder. Sıra dışı kalite, kesim, renk ve netlik için tüm yüzük ve diğer doğal taşlı takı çeşitlerimizin garantörüyüz. Bunun yanında doğal taşlı bayan yüzük fiyatları için daha iyi bir online alışveriş platformu bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.