Tükendi
₺549,90 KDV Dahil
Tükendi
₺549,90 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Doğal Taş Tesbih

Yaygın olarak kullanılan doğal taş tesbih çeşitleri neredeyse sonsuz zanaat yaratıcılığı için ilham vericidir. Opal, oniks, amber ya da kehribar gibi hemen her değerli doğal taş tesbih materyali için özel olarak şekillendirilebilir. Bu değerli taşlar, dünyanın mantosunun fırınında dövülmüş ve sadece hayal edebileceğimiz tektonik kuvvetler tarafından ezilmiştir. Kanıtlanmış bu dayanıklılık ile tasarladığımız doğal taş tesbih modelleri, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra kuşaklar boyunca kalıcıdır. Güzel bir doğal taş tesbih modeli seçerek huşu içinde kullanabilir veya torunlarınıza değerli bir armağan olarak bırakabilirsiniz.

Ayrıca kristallerin ve doğal yarı değerli değerli taşların ruhsal ve fiziksel faydaları, dünya çapında birçok kişiye tekrar tekrar kanıtlanmış özelliklerdir. Tüm web siteleri, çeşitli kristallerin ve değerli taşların vücudunuzda neyi iyileştirebileceğini veya günlük yaşamınızda size nasıl yardımcı olabileceğini açıklamaya çalışır. Örneğin, kehribar doğal taş tesbih; refahınızı arttırır, malakit; sadakati destekler, ametist yolcuları korur ve yakutların kalbi, beyni ve hafızayı güçlendirdiği biliniyor. Zümrütler, akikler ve malakitler, yoğun yaşamınızın zorluklarına ve huzursuzluklarına karşı koyabilecek kadar güçlüdür.

En Güzel Doğal Taş Tesbih Çeşitleri

Tasarımcılarımız tarafından özenle işlenen doğal taş tesbih çeşitleri yüksek beğenilere hitap eden ürünlerdir. Üretilen tüm tesbih modellerinde sadece doğal taşlar ve gümüş gibi doğal metaller kullanılır. Kategorimizdeki her parça, orijinal taşların doğal parlaklığını ve ışıltısını ortaya çıkarmak için dikkatlice ayarlanır ve geliştirilir. Bu el yapımı sanat eserleri, doğanın güzelliğini, kendileri için görülmesi gereken şekilde gösteriyor. 925 ayar gümüş püsküllü kristal kesim yeşil akik tesbih, gümüş işlemeli karpuz kesim oltu tesbih veya özel renk malakit taşı tesbih gibi modeller, zevkinize ve bütçenize de uygun olacaktır. Doğal taş tesbih modelinizi kişiselleştirmek isterseniz; gümüş isim yazılı siyah (oniks)& beyaz (havlit) tesbih veya diğer tesbih çeşitleri içerisinden beğendiğinizi sepetinize ekleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR