1 2 3 >

Tesbih Malzemeleri

Kategorilerimizde pek çok özel tasarım doğal taş tesbih çeşitleri yer alıyor. Bununla birlikte özel bir parça, kişisel bir tasarım ya da ticari üretim için kullanabileceğiniz tesbih malzemeleri de satın alabilirsiniz. Kendi özel tesbih modelinizi dizayn edebilir veya tesbih atölyenizde markanıza özgü tasarımlar üretebilirsiniz. Zanaat ustalarımız tarafından üretilen özel gümüş metal ve doğal taşlı tesbih malzemesi tasarımları, doğal, zarif ve mükemmel bir kombinasyonla zenginleştirilmiştir.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Tesbih Malzemeleri

Zengin tesbih malzemeleri koleksiyonumuz içerisinde; çeşitli modellerde tek veya çift başlı 1000 ayar kazaz püskül, 925 ayar gümüş püskül, 925 ayar gümüş ayyıldız imame, 925 ayar ay yıldız püskül, 925 ayar gümüş harf, 925 ayar gümüş tesbih durağı ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bazı püskül çeşitleri arasında çeşitli renklerde kehribar taşı, akik taşı, lal ya da kuvars taşı detaylar mevcuttur. Tasarımlarınıza uygun olan materyalleri seçerek özgün modellerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca 925 ve 1000 ayar gümüş imame, tesbih durağı ve tespih püskülleri farklı dizaynları ile tesbih tasarımlarınıza yüksek değer ve çekicilik kazandıracaktır. Kullanıma hazır tesbih malzemesi çeşitleri arasında yüksek kaliteli ürünler bulacaksınız. Bunun yanında uygun fiyatlı tesbih malzemeleri için doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Her el yapımı doğal tesbih parçası kendi hikayesini anlatır. Tek yapmanız gereken onu doğru malzemelerle tamamlamaktır. Beğeneceğinizi umduğumuz tesbih malzemesi modelleri ile yaratıcılığınızı kullanarak farklı tesbih çeşitleri dizayn edebilirsiniz. İlham verici tasarımlar için tesbih koleksiyonumuza da göz atabilirsiniz. İstediğiniz gibi benzersiz bir tesbih yaratmak için şekil, boyut ve tasarımlar açısından ürünler değiştirilebilir. Özel bir model tercih ediyorsanız, tesbih malzemesi tasarımları ve doğal taşlar takı fikri ile bize ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızı doğal bir değere dönüştürmek için sizinle birlikte çalışabiliriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR